תג שם לכלב

ברשת לחבר שלי תוכלו למצוא את כל הנחוץ לכלב שלכם, החל מאוכל משובח, למוצרי טיפוח, מיטות, כלובים, מלונות ועד למשחקים וצעצועים. המוצרים כוללים בין היתר גם הזמנת תג שם לכלב מעוצב ויפה, המוצע עם אפשרות לחריטת פרטי חיית המחמד על גבי התג.

חשיבות תג שם

בין אם אמצתם או רכשתם כלב, ככול שעובר הזמן אתם בוודאי יותר קשורים אליו ואוהבים אותו, ודואגים שלא יסתובב ללא השגחה או חלילה ייעלם. ואולם, למרבה הצער קורה שכלב מצליח לחמוק מרשות בעליו והוא מסתובב לבד ללא השגחה, בלי שאף אחד יידע היכן הוא נמצא. על מנת להגדיל את הסיכוי שהכלב האובד ישוב אליכם חשוב לחבר לרצועה שלו תג שם עם הפרטים שלכם, המאפשר ליצור עימכם קשר ולהודיע על מקום הימצאותו. חשוב לציין כי למרות שכלבים מחויבים בצ’יפ זיהוי, רכיבים אלו ניתנים לקריאה וזיהוי רק על ידי גורמי רשות וגורמים וטרינרים. לכן, אם הכלב שלכם יימצא על ידי גורם אחר ולא יהיה עליו תג שם חיצוני, לא בטוח שהוא יטרח לזהות את בעלי הכלב על ידי הבאתו לווטרינר או לכלביה עירונית.

פרטים שיש לכתוב על תג שם

כאמור, תג שם לכלב כפי שאנו מספקים הינו מוצר חובה לכל חיית מחמד, שאותה תולים על קולרה. על התג עצמו יש קודם כל לרשום מספרי טלפון ליצירת קשר, כתובת וגם אפשר לצרף את שם הכלב. פרטים אלו ניתן לרשום בכתב יד או להזמין תג שעליו ייחרטו פרטי יצירת קשר שונים.

תגי שם מעוצבים

חשוב לדעת שבימינו תגי שם יכולים להוות תוספת מעוצבת ויפה התורמת לחזות המרשימה והמטופחת של הכלב. תגי השם מוצעים על ידינו במגוון צורות וגוונים, מהם כל אחד יכול לבחור את התג המתאים לכלבו. כך למשל, ניתן למצוא תגי שם עגולים, תגי שם בצורת לב או עצם, ותגי שם בצורת בעלי חיים. כמו כן, ניתן להתאים את עיצוב התג למאפייני הכלב, בין אם זכר או נקבה, כלב גדול או קטן, ואפילו תג בצורת גזעו של הכלב.

הזמנת תגי שם

להזמנת תגי שם לכלבים ומוצרים נוספים, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עוד היום עם רשת לחבר שלי בטלפון 077-3459004.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

*

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
0