סניפים

רשת חנויות חיות באשקלון, אשדוד ויבנה

מחפשים חנות חיות באשקלון, אשדוד או יבנה? כדאי שתכירו את רשת "לחבר שלי" המספקת מענה שלם לצרכי טיפול בחיות מחמד לרבות כלבים, חתולים, דגים ומכרסמים. הרשת מחזיקה חנויות חיות באשדוד, יבנה ואשקלון ומספקת סחורה מובחרת של החברות והמותגים המובילים בארץ ובעולם. כל זאת, עם אפשרות למשלוחים עד הבית.

 

כל מה שנדרש לחיית המחמד שלכם

בחנות לחבר שלי תמצאו כל מזון וציוד הנדרש לחיית המחמד שלכם. בין היתר, אנו מספקים מזון לבעלי חיים של חברות איכות מובילות לרבות יוקנובה, פרופלן, רויאל קנין, פט צויס, בלקנדו וטכניקל. כמו כן, ברשותנו סוגים שונים של כלי אוכל, מוצרי טיפוח ופנאי לחיות, כלובים, רצועות ותכשירים נגד טפילים. במילים אחרות, יש לנו יש מענה שלם ואיכותי עבור חיית המחמד שלכם, המוצג באופן מפורט וזמין באתר האינטרנט של חברתנו שדרכו ניתן להזמין מוצרים במחירים אטרקטיביים ולבצע משלוחים לכל כתובת מבוקשת. על מנת לקבל מידע נוסף הינכם מוזמנים להגיע על אחד מסניפי חנויות החיות שביבנה, אשדוד או אשקלון, ולזכות בסיוע מקצועי ואישי לכל בקשה, שאלה וצורך.

 

הזמנת מוצרים ואוכל לחיות

הזמנת מוצרים ואוכל לחיות מוצעת ישירות דרך חנות האינטרנט המאובטחת שלנו, או באחד מסניפי הרשת באשדוד, אשקלון ויבנה. כמו כן, לקבלת מידע נוסף וביצוע הזמנות אתם גם יכולים ליצור קשר עם רשת לחבר שלי בטלפון 077-3459004.

 

לחבר שלי מזון וציוד לבעלי חיים שלוש סניפים אוכל לכלבים באשדוד רח העבודה 69 אוכל לכלבים בגן יבנה רח הרצל 7 אוכל לכלבים בשתולים

לחבר שלי