אוכל לכלבים משלוחים

ברשת “לחבר שלי” תוכלו לרכוש במחיר מצוין את מיטב סוגי האוכל לכלבים ולקבלם עם משלוחים עד הבית. ברשותנו אוכל כלבים של החברות והמותגים המובילים בארץ ובעולם לרבות פרופלן, יוקנובה, רויאל קנין, פט צויס, בלקנדו, טכניקל ונוטרה. את המזונות אנו מספקים כאוכל רטוב ויבש, חטיפים, ועצמות במשקלי מארז שונים למגוון גדלים, גילאים וסוגי כלבים, לרבות כלבים בעלי צרכים מיוחדים.

אוכל איכותי מותאם לצרכיו של הכלב

מתוך המבחר המגוון והאיכותי של אוכל לכלבים במשלוחים עד הבית, כל אחד יכול לאתר באתר שלנו באמצעות תפריט נוח ומפורט את סוג האוכל הנדרש לכלבו. בין היתר, אנו מחזיקים בסוגי מוזנות לכלבים הבאים:

  • אוכל לכלב בוגר – אוכל משובח עשיר בחלבון, סיבי תזונה, מינרלים וויטמינים המוצע עבור זנים קטנים וגדולים
  • אוכל לגורים – מוצע עבור זני כלבים קטנים או גדולים וגם עבור כאלו בעלי רגישויות מיוחדות, ומיועד לגורים צעירים עד גיל חצי שנה ולגורים יותר בוגרים עד גיל שנה. מדובר במזון איכותי המועשר בכל סיבית התזונה, הויטמינים והמינרלים הנחוצים להתפתחותו התקינה של גור הכלבים. המזון תורם לחיזוק המערכת החיסונית של הגור, מחזק שרירים, שומר על בריאות פרוותו ועורו ומסייע בפעילות עיכול.
  • אוכל סניור- עשיר בחלבון ודל בפחמימות, מיועד לכלבים מבוגרים בני שבע ומעלה, ומתאים לכל סוגי הגזעים עם כל מרכיבי התזונה המתאימים לצרכי כלב מבוגר וקשיש. בין היתר, מזונות אלו מסייעים בפעולת העיכול, שומרים על בריאותו וכושרו של הכלב לרבות הגנה על תפקוד מערכת כלי הדם והלב. כמו כן, מזונות לכלבים בוגרים תורמים לתפקוד חופשי של מפרקים, מחזקים את מערכת החיסון של הכלב, מאטים הליכי זקנה והתמוססות מסת שריר, מונעים השמנת יתר העלולה לגרום לסוכרת, מונעים הופעת אבן בשיניים ושומרים על בריאות העור וחזות פרווה מבריקה ועשירה.
  • אוכל לכלבים עם צרכים מיוחדים – לרבות מזון לכלבים אלרגנים, כלבות בהריון, כלבים הסובלים מעודף משקל, כלבים עם רמת פעילות נמוכה, גזעים ענקיים, וכן מזון לכלבים אחרי סירוס או עיקור,

הזמנת משלוחים של אוכל לכלבים

לנוחיותכם, משלוחים של אוכל לכלבים מוצעים ישירות דרך האתר מאובטח שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא על ידי הגעה לאחד מסניפי הרשת או באמצעות יצירת קשר עם לחבר שלי בטלפון 077-3459004.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

*

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
0