כלי אוכל ושתיה

כלי אוכל ושתיה

מגוון איכותי של כלי אוכל לכלבים

עם רשת "לחבר שלי" תוכלו לרכוש באחד הסניפים או ישירות דרך אתר האינטרנט כלי אוכל לכלבים איכותיים, המוצעים בסוגים וגדלים שונים. כלי האוכל מסופקים במחירים ללא תחרות גם עבור חתולים, דגים ומכרסמים, ואותם ניתן להזמין און ליין ולקבל עם משלוח חינם עד הבית.

 

כלי אוכל מנירוסטה

חשוב לדעת כי מלבד הצורך לספק לכלב שלכם את המזון המובחר והמתאים ביותר, חשוב גם להגישו עם כלי אוכל ושתייה מתאים, כפי שאנו מספקים בחנות שלנו במגוון גדלים וסוגים ועשויים מנירוסטה - חומר מועדף עבור אוכל לכלבים. העדפת חומר זה נובעת מהעובדה שנירוסטה לא מחלידה, לא מפרישה חומרים, הינה קלה לניקוי ובעלת עמידות גבוהה לאורך שנים.

 

מגוון סוגים וגדלים של כלי אוכל

אצלנו תוכלו למצוא כלי אוכל איכותי לכלב שלכם בגודל ובצורה המתאימה. בין היתר, אנו משווקים ומוכרים צלחות נירוסטה עם שוליים רחבים יציבים ונוחים במיוחד, במידות של 16 ס"מ, 18.5 ס"מ, 22 ס"מ ו-27 ס"מ. כמו כן, יש ברשותנו קערות האכלה מנירוסטה בגדלים קטנים, בינוניים וגדולים, ואנו גם מחזיקים במתקני שתייה מיוחדים לכלבים בנפח של 20 ליטר המספקים לכלב מים טריים באופן שוטף.

 

הזמנת כלי אוכל לכלבים

הזמנת כלי אוכל לכלבים מוצעת בפשטות ובקלות און ליין דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן, לביצוע הזמנות וקבלת מידע נוסף בנושא, הגיעו לאחת מחנויות הרשת שלנו, או צרו עימנו קשר בטלפון 077-3459004.

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

9 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

9 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
לחבר שלי