אוכל לכלבים

אוכל לכלבים

בלחבר שלי מגוון של אוכל לכלבים לכל סוגי הכלבים מהכלב הקטן ביותר עד הכלב הגדול ביותר. בלחבר שלי מגוון של אוכל לכלבים מהכלב היפה ביותר עד הכלב היפה ביותר. בלחבר שלי מגוון עצום של אוכל לכלבים מהמותגים המובילים ביותר פרופלן,רויאל קנין,יוקונובה ,בלקנדו,פריסקיז,ססיייס פלאן,דוג צאו,ספרינט,פט צויס,אלווה ועודדד

 

אוכל לכלבים מובחר ואיכותי

ברשת לחבר תמצאו יבואני מזון לכלבים המשווקים ומוכרים מזון איכותי של החברות והמותגים המובילים בעולם. המזון משווק עבור מחירים מעולים  דרך סניפי החברה ובאמצעות אתר האינטרנט שלה, המעניק לכל לקוח בכל מקום משלוחים בחינם עד הבית.

 

חשיבות מאפייני תזונת הכלב

יש לדעת כי הבסיס לכלב בריא, מאושר ומאריך ימים הינו תזונתו המורכבת מאוכל משובח שמותאם במדויק למאפייניו וצרכיו. כלומר, אוכל שיספק לו את האנרגיה הדרושה, יחזק את המערכת החיסונית של הכלב, ידאג לבריאות שיניו ועורו, ויעניק לו פרווה רכה ומבריקה. כפועל יוצא מכך, חשוב להאכיל  כלבים עם מזון ייעודי עבורם ולהימנע מאוכל של בני אדם המבושל עם תבלינים, סוכרים, שמן ותוספות שאינו בריא להם. וכמובן שאוסר להאכיל כלבים בעצמות העלולות להזיק למערכת העיכול שלהם. מנגד, יש לבחור מזון לכלב המתאים לגילו, גודלו, משקלו, ולעיתים אף לגזעו ולצרכיו המיוחדים.

 

אוכל איכותי וייעודי לכלבים

כאמור, בחנות שלנו תוכלו למצוא אוכל לכלבים משובח ואיכותי מסוגים שונים, המכיל את כל הנדרש לתזונת, חיוניות ובריאות חיית המחמד. מדובר במזון של החברות המובילות בעולם לרבות פרופלן, יוקנובה,נוטרה, רואיל קנין ופט צ'ויס הכולל מזונות פרימיום, סופר פרימיום ואולטרא פרימיום.

 

הזמנת אוכל לכלבים

הזמנת אוכל לכלבים מוצעת ישירות דרך חנות האינטרנט המאובטחת שלנו. כמו כן, ניתן לבצע רכישות לקבל מידע נוסף וסיוע מקצועי בבחירת מזון מתאים על ידי פניה לאחד מסניפי הרשת, או באמצעות יצירת קשר עם לחבר שלי בטלפון 077-3459004.

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-24 מ191

דף
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-24 מ191

דף
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
לחבר שלי